flamengol.net


Jean Lucas świętuje pierwszą bramkę dla Flamengo

W poszukiwaniu większej przestrzeni w zespole Flamengo, volante Jean Lucas wykorzystał okazję, którą otrzymał od Abela Bragi w sobotnim spotkaniu przeciwko Eintrachtowi Frankfurt. W wygranym 1:0 meczu, w którym Rubro-Negro zdobyli Florida Cup, młody zawodnik zdobył zwycięską bramkę na stadionie Orlando City i rozegrał dobrą grę.

Spotkanie zostanie na długo zapamiętane przez Jeana Lucasa, który po opuszczaniu boiska stwierdził, że koszulka z meczu, w której zdobył swoją pierwszą bramkę w karierze zostanie oprawiona w ramkę. : mundur użyty w jego pierwszym profesjonalnym celu stanie się ramą

"Po 23 meczach nadszedł czas, aby zdobyć gole. Jestem bardzo szczęśliwy, zachowam koszulkę i oprawie ją w ramkę, żeby zachować ten moment w pamięci." - powiedział młody zawodnik.

Jean Lucas rozpoczął grę przeciwko Eintrachtowi Frankfurt obok Pirisa da Motty i Ronaldo, zyskując więcej swobody w grze ofensywnej. Według volante, gra bardziej z przodu była prośbą od trenera Abela Bragi, którego pochwalił zawodnik.

"Abel dał mi bezpieczeństwo. Trener poprosił mnie, bym grał bliżej bramki, gdzie czuję się komfortowo." - powiedział 20-latek.

  • dodał: MentiX
  • 13.01.2019; 00:43
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX