flamengol.net


Internacional sonduje Guerrero

Paolo Guerrero ma tylko cztery dni na podpisanie kontraktu z Flamengo, a potem będzie wolnym piłkarzem. Według portalu depor.com, Internacional bada możliwość zakontraktowania Peruwiańczyka, który nie powinien przedłużyć wygasającej umowy po tym jak nie doszedł po porozumienia z Rubro-Negro w sprawie długości nowego kontraktu i pensji. Podobno, klub z Porto Alegre miał przedstawić 34-latkowi propozycję, która mu się spodobała.

Guerrero narzucił następujące warunki, aby przedłużyć umowę: trzyletni kontrakt i utrzymanie obecnej pensji. Tymczasem Mengão byli skłonni zaoferować półtoraroczną umowę i znaczną obniżkę wynagrodzenia. Rzecz jasna przedstawiona przez Flamengo oferta nie podobała się napastnikowi.

Guerrero nie wystąpił w dwóch ostatnich meczach z powodu kontuzji. Jednak dziennik "O Globo" twierdzi, że zawodnik specjalnie unika gry, aby nie rozegrać siódmego meczu w Campeonato Brasileiro, co uniemożliwiłoby mu grę w rozgrywkach dla innego klubu w Brazylii. Obecnie atakujący wystąpił w sześciu spotkaniach Flamengo w lidze, a więc oznacza to, że jeśli wystąpi w jeszcze jednym, to nie będzie mógł reprezentować barw innego klubu w tegorocznych rozgrywkach. Zawodnik został zgłoszony przez klub do Copa Libertadores i Copa do Brasil, a więc w przypadku odejścia nie będzie mógł występować w tych dwóch rozgrywkach.

  • dodał: MentiX
  • 06.08.2018; 21:37
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX