flamengol.net


Hugo Souza z nowym kontraktem

W ostatnich tygodniach pozycja brakarza we Flamengo stała się problematyczna, głównie z powodu kontrowersji wokół Diego Alvesa. Jednak Rubro-Negro myślą o przyszłości i za pośrednictwem swoich mediów ogłosili popisanie nowego kontraktu z Hugo Souzą. Nowa umowa obowiązuje do września 2023 roku.

19-letni bramkarz pomimo, że jeszcze nie zadebiutował w pierwszym składzie Mengão, niedawno został powołany przez Tite do reprezentacji Brazylii, gdzie we wrześniu uczestniczył w treningach przed towarzyskimi spotkaniami przeciwko Stanom Zjednoczonym i Salwadorowi.

"Jestem bardzo szczęśliwy. Jestem bardzo wdzięczny za wszystko, co klub zrobił dla mnie przez te wszystkie lata. Dzięki temu dostałem powołanie do reprezentacji narodowej. Dziękuję zawodnikom pierwszego zespołu, którzy zawsze mnie uczą każdego dnia, a zwłaszcza Novalowi, który zawsze szuka tego, co najlepsze dla piłkarzy. Mam nadzieję, że będę mógł uhonorować tę koszulkę przez wiele następnych lat, które będą pełne sukcesów i radości dla kibiców." - powiedział Hugo Souza.

Mierzący aż 196 cm wzrostu Hugo Souza, który ma pseudonim Neneca, poza dobrymi warunkami fizycznymi jest również szybki i ma dobrą technikę. Młody goleiro obecnie jest piątym bramkarzem w klubie z Gávea, wciąż biorąc pod uwagę obecność Diego Alvesa. Przed Hugo są jeszcze César, Thiago i Gabriel Batista.

  • dodał: MentiX
  • 06.11.2018; 20:15
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX