flamengol.net


Henrique Dourado składa kontrpropozycję

Flamengo nie powinno pozyskać nowych piłkarzy w bieżącym okienku transferowym. Nie wykluczone jest jednak, że niektórzy zawodnicy odejdą z Rubro-Negro. A tym, który może pożegnać się z klubem z Gávea, jest napastnik Henrique Dourado, którym interesuje się jeden z arabskich zespołów.

Jak podaje Fox Sports, Ceifador otrzymał nawet ofertę kontraktu, ale przedstawił swoją kontrpropozycję i teraz czeka na odpowiedz zainteresowanego klubu. W przypadku odejścia, Flamengo powinno otrzymać około 2,6 mln reali, czyli tyle samo za ile pozyskało atakujacego z Fluminense na początku tego roku.

Warto pamiętać, że oprócz Henrique Dourado, inny napastnik jest blisko opuszczenia Mengão. Jest nim Paolo Guerrero. Peruwiański napastnik ma ważny kontrakt do piątku i jest mało prawdopodobne, że go przedłuży. Zawodnik może trafić do Internacionalu, które jest gotowe spełnić warunki kontraktowe, na które nie chciało przystać Flamengo - trzyletnia umowa i pensja na poziomie około 230 tys. euro miesięcznie.

Oznacza to, że trener Maurício Barbieri miałby do swojej dyspozycji tylko dwójkę środkowych napastników: Fernando Uribe i młodego Lincolna.

  • dodał: MentiX
  • 07.08.2018; 21:57
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX