flamengol.net


Henrique Dourado powinien odejść

Wraz z przybyciem Gabigola, trener Abel Braga będzie miał czterech dostępnych napastników w obecnym składzie Flamengo: oprócz byłego atakującego Santosu, Henrique Dourado, Fernando Uribe i Lincolna. Ale jeden z nich musi odejść.

Zgodnie z kalkulacją gazety "Jogo Extra", Rubro-Negro czekają na ofertę za Henrique Dourado. Napastnik w 2017 roku pracował z Abelão we Fluminense i ich współpraca była owocna, bowiem Ceifador zdobył 32 gole i był najlepszym strzelcem roku w Brazylii, ale to nie powinno powstrzymać jego odejścia.

Mimo nieregularnych występów, w zeszłym sezonie Henrique Dourado był najlepszym strzelcem Rubro-Negro z 12 bramkami na koncie. Istnieje możliwość, że zawodnik zostanie włączony w negocjacje z Santosem w transferze Bruno Henrique do klubu z Rio de Janeiro. Peixe szukają napastnika, po tym jak z zespołu odszedł Gabigol, który został wypożyczony przez Inter Mediolan do Mengão.

  • dodał: MentiX
  • 09.01.2019; 18:02
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX