flamengol.net


Guerrero i Juan poza kadrą na Cruzeiro

Flamengo opublikowało w środę rano listę piłkarzy powołanych na dzisiejsze spotkanie przeciwko Cruzeiro, które odbędzie się na Maracanie w ramach pierwszego meczu 1/8 fazy Copa Libertadores. W składzie delegacji nie znaleźli się Juan i Paolo Guerrero. Sytuacja obrońcy została wyjaśniona w notatce przesłanej przez biuro prasowe klubu.

"Piłkarz Juan został uderzony w lewe kolano w ostatnim meczu, wczorajsze badania wykazały obrzęk w tym miejscu." - brzmi komunikat klubu.

Paolo Guerrero, który z powodu bólu w tylnej części lewego uda nie wystąpił w dwóch ostatnich grach, w tym tygodniu nie uczestniczył w żadnym treningu z resztą zespołu. Dlatego jak można było się domyślać, nieobecność Peruwiańczyka jest spodziewana.

Zawodnik ma ważny kontrakt z klubem do tego piątku i nie powinien zdecydować się na przedłużenie. Internacional jest jednym z głównych kandydatów do zakontraktowania 34-latka i już rozpoczął negocjacje z jego przedstawicielami.

Flamengo wyraziło chęć przedłużenia umowy do końca 2019 roku, ale Guerrero żąał trzyletniej umowy. Ponadto strony nie zgadzały się w kwestii pensji. Do tej pory nie odnotowano żadnych postępów w negocjacjach.

Oto kadra Flamengo na mecz z Cruzeiro

  • dodał: MentiX
  • 08.08.2018; 15:20
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX