flamengol.net


Giuliano nowym celem transferowym

Flamengo już szuka nowego celu transferowego po tym jak negocjacje z Beşiktaşem w sprawie transferu Ryana Babelasą bardzo trudne. Według tureckiego portalu "Spor", Rubro-Negro są zainteresowani Giuliano, który obecnie występuje we Fenerbahçe. Według serwisu, Mengão przygotowują się do złożenia oferty podobnej kwoty, co proponowali za holenderskiego napastnika.

Pierwsza oferta powinna jednak został odrzucona przez turków. Flamengo zaoferuje około 7 mln euro (około 32 mln reali), ale Fenerbahçe zamierza rozpocząć rozmowy dopiero od sumy 10 mln euro, ale może zejść do kwoty 9 mln euro.

28-letni Giuliano był na szerokiej liście selekcjonera reprezentacji Brazylii, Tite na Mistrzostwa Świata w Rosji. Ofensywny pomocnik w minionym sezonie rozegrał 33 spotkania i strzelił 15 goli. Wcześniej miał za sobą również udany sezon w Zenicie, gdzie zdobył 17 bramek w 38 meczach w sezonie 2016/2017.

Chociaż Giuliano jest nominalnie środkowym pomocnikiem, jednak może również grać na lewym skrzydle, gdzie występował Vinícius Júnior, który odszedł do Realu Madryt.

  • dodał: MentiX
  • 08.07.2018; 14:54
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX