flamengol.net


Gabriel: "Czuję, że zagram we Flamengo"

Najlepszy strzelec Campeonato Brasileiro z 18 bramkami na koncie, Gabriel obiecuje wstrząsnąć rynkiem w następnym międzynarodowym okienku transferowym. Po pożegnaniu z Santosem, napastnik w styczniu wróci do Interu Mediolan, ale pozostawia otwartą przyszłość.

Gabigol zapytany przez dziennikarzy, gdzie zagra w 2019 roku, ponieważ Santos nie jest w stanie go utrzymać, stwierdził, że tylko Flamengo i Palmeiras będą mieli szansę wygrać mistrzostwo. Atakujący wyraził preferencję dla Rubro-Negro, którzy już próbowali go pozyskać pod koniec zeszłego roku.

"Nadal nie wiem, co się stanie. Czuję sympatię kibiców na ulicach i w sieciach społecznościowych. Chcę grać we Flamengo, po prostu nie wiem, kiedy to się stanie. Mam umowę z Interem Mediolan, wrócę tam w styczniu, a potem możemy spokojnie porozmawiać." - powiedział Gabriel.

Wypożyczony do Santosu z Interu, Gabriel jest na celowniku angielskich klubów: Evertonu i West Hamu. W tym sezonie w barwach Peixe, napastnik rozegrał 53 spotkania, w których strzelił 27 goli i zakończył rok jako najlepszy strzelec w Brazylii.

  • dodał: MentiX
  • 04.12.2018; 07:23
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX