flamengol.net


Gabriel powinien być jedyną zmianą w składzie

Mniej niż tydzień po tragicznym pożarze, w którym zginęło dziesięciu zawodników sektora młodzieżowego, Flamengo wróci do gry w czwartkowy wieczór, a rywalem będzie Fluminense na stadionie Maracanã. Trener Abel Braga w ostatnich dniach nie otwierał sesji treningowych dla mediów, ale w trakcie treningów testował Gabriela w miejsce Fernando Uribe. Tak więc, to powinna być jedyna zmiana w porównaniu do zespołu, który wygrał z Cabofriense.

Tendencja jest taka, że Rubro-Negro wystąpią w składzie: Diego Alves; Pará, Rhodolfo, Rodrigo Caio, Renê; Cuéllar, Willian Arão, Diego, Éverton Ribeiro, Bruno Henrique, Gabriel. Z czterech nowych zawodników pozyskanych w styczniu, Giorgian De Arrascaeta jako jedyny zasiądzie na ławce rezerwowych.

Zawodnicy Mengão odbyli ostatni trening przed klasykiem w środę rano w centrum sportowym Ninho do Urubu. Ponieważ nocowanie w CT jest tymczasowo zabronione z powodu niedawnego tragicznego pożaru, piłkarze zostali zwolnieni do swoich domów i rozpoczną zgrupowanie w środę wieczorem w jednym z hoteli w Rio de Janeiro.

Jako, że Flamengo zajęło pierwsze miejsce w Grupie C, to wystąpi w półfinałowym spotkaniu Taça Guanabara z przewagą remisu. Oznacza to, że podopiecznym trenera Abela Bragi do awansu do finały wystarczy dowolny remis.

  • dodał: MentiX
  • 13.02.2019; 22:53
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX