flamengol.net


Gabigol: "Myślimy tylko o dobru Flamengo"

Flamengo wygrało 2:0 z Vasco w pierwszym finałowym meczu Campeonato Carioca na stadionie Nílton Santos. Ciekawostką było zobaczyć Diego na ławce rezerwowych, podczas gdy Giorgian De Arrascaeta wystąpił od pierwszego gwizdka arbitra. W strefie mieszanej po końcowym gwizdku arbitra, Gabriel Barbosa naturalnie spojrzał na opcję trenera Abela Bragi i skomentował ciągłe zmiany w linii ataku Rubo-Negro.

"To naturalne rzeczy w futbolu. Ale myślę, że mamy dużo jakości, trener może dokonywać zmian. Zaczynałem grę po lewej stronie, a potem Bruno po prawej i Arrascaeta po wewnętrznej. Myślę, że mamy wiele opcji, niezależnie od tego, kto gra."- powiedział Gabriel Barbosa.

Napastnik skomentował również fakt, że Diego znalazł się na ławce rezerwowych.

"Zdarza się. Byłem przez pewien czas na ławce, kiedy trafiłem do Flamengo. Bruno był, Arrascaeta także... Nie myślimy o tym. Myślimy tylko o dobru Flamengo. Musimy kontynuować naszą pracę, ponieważ w niedzielę mamy kolejną wielką grę." - dodał atakujący.

  • dodał: MentiX
  • 15.04.2019; 06:50
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX