flamengol.net


Gabigol cieszy się z gry we Flamengo

Najlepszy strzelec Flamengo w tym sezonie z pięcioma golami, Gabigol przeprowadził wywiad z Zico na swoim kanale Youtube i opisał uczucie gry w klubie z Gávea.

"Dzięki Bogu grałem tylko w dużych klubach. Ale Flamengo naprawdę ma coś innego. Myślę, że nie potrafię wyrazić słowami, co to jest. Ty (Zico) sam dobrze wiesz jak to jest wyjść na boisko i zobaczyć fanów na stadionie. Dla mnie to było bardzo ekscytujące. Z pewnością mój ojciec płakał." - powiedział Gabigol, który dodał, że chciałby grać z numerem 10, z którym występował właśnie Galinho, najlepszy piłkarz w historii Flamengo.

"Kto na świecie nie chciałby występować z 10 we Flamengo. Ale koszula jest bardzo dobrze reprezentowana przez Diego, który jest także gwiazdą. Myślę, że każdy chciałby z nią grać. Ale Diego jest dla mnie idolem. Nie mówię mu tego, bo się wstydzę. Miałem osiem, dziewięć lat i widziałem go grającego." - dodał napastnik.

  • dodał: MentiX
  • 15.03.2019; 06:58
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 3:1 LDU

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabriel cieszy się z kolejnej zdobytej bramki w koszulce Flamengo, tym razem przeciwko LDU.
Video
Flamengo pewnie pokonuje LDU w swoim drugim meczu w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX