flamengol.net


Flamengo zawiesza na czas nieokreślony sektor młodzieżowy

Flamengo zawiesiło treningi wszystkich zespołów młodzieżowych na czas nieokreślony. Po piątkowym pożarze w centrum sportowym Ninho do Urubu, w którym zginęło dziesięciu młodych piłkarzy, a trzech innych jest rannych i przebywają w szpitalu, klub zwolnił wszystkich zawodników, aby stawili czoła żałobie obok swoich krewnych.

13 młodych piłkarzy, którzy mieszkali w ośrodku szkoleniowym w nocy tragedii, otrzymało bilety ufundowane przez Rubro-Negro do swoich rodzinnych miejscowości. Każdemu towarzyszył także psycholog, dopóki nie znalazł się w towarzystwie osób odpowiedzialnych.

W CT Flamengo przebywa około 60 młodych piłkarzy, którzy wznowią mają wznowić treningi w poniedziałek. Zawodnicy zespołu U-20 wracają do treningów za tydzień, ponieważ mają jeszcze wakacje z powodu niedawnej gry w Copa São Paulo.

Kalendarz rozgrywek wszystkich kategorii wiekowych rozpoczyna się w dniu 16 marca w Taça Guanabara, ale Flamengo czeka na stanowisko Stanowej Federacji Piłkarskiej Rio de Janeiro (FERJ) w sprawie możliwych zmian terminów meczów.

  • dodał: MentiX
  • 10.02.2019; 17:45
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX