flamengol.net


Flamengo zainteresowane Mirandą

Po wycofaniu się - przynajmniej na razie - z próby pozyskania Dedé, Flamengo ma już inny cel do wzmocnienia linii defensywy: Mirandę. Rubro-Negro już złożyli Interowi Mediolan ofertę za pozyskanie defensora i oczekują na odpowiedz.

34-latek ma kontrakt z włoskim zespołem do lipca 2020 roku, ale nie powinien pozostać w drużynie prowadzonej przez Luciano Spallettiego. Mengão nie chcą czekać na koniec umowy i złożyli mediolańczykom oficjalną ofertę kupna piłkarza.

Klub z Gávea zaoferował około 4 mln euro, ale Inter chce więcej, a negocjacje trwają. We wtorek, Flamengo pozyskało innego zawodnika Nerazzurri, napastnika Gabriela Barbosę.

Oprócz dojścia do porozumienia z Interem, Flamengo będzie musiało dojść do konsensusu także z obrońcą. Miranda znajduje się na celowniku klubów z Europy i Azji, a ludzie z jego otoczenia twierdzą, że powrót do Brazylii nie jest w tej chwili priorytetem.

Wysokie wynagrodzenie jest również przeszkodą. Władze Mengão nie zamierzają przekraczać budżetu transferowego oraz płacowego, które znacznie wzrosną po transferach Gabigola i Giorgiana De Arrascaety.

W linii obrony Flamengo straciło Révera, ale pozyskało Rodrigo Caio. Oprócz Mirandy, klub z Rio de Janeiro próbuje zatrudnić Léo Pereirę z Athletico.

  • dodał: MentiX
  • 09.01.2019; 14:29
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX