flamengol.net


Flamengo wspiera Juana

Poważna kontuzja (całkowite zerwanie ścięgna Achillesa - przyp. red.) odniesiona przez Juana na piątkowym treningu w centrum sportowym Ninho do Urubu pozostawiła wątpliwość co do jego dalszej przyszłości we Flamengo, ale klub zapewni pełne wparcie piłkarzowi podczas jego powrotu do zdrowia. 39-letni idol Rubro-Negro, zostanie poddany w poniedziałek, a szacowany okres powrotu do zdrowia ma wynieść od sześciu do ośmiu miesięcy. Obecny kontrakt obrońcy obowiązuje do końca tego roku, ale prezydent klubu z Gávea, Eduardo Bandeira de Mello zminimalizował ten fakt.

Po sobotnim zwycięstwie nad Chapecoense, prezydent odniósł się do sytuacji, jaka spotkała Juana, wyraził solidarność i odniósł się do dalszej przyszłości obrońcy w klubie.

"Niezwykle szkoda, aby stanąć twarzą w twarz z sytuacją Juana, naszego najbardziej charakterystycznego piłkarza, który przechodzi przez to cierpienie. To cierpienie dotyka wszystkich jego kolegów, zarząd i kibiców. Flamengo zapewni mu całkowite wsparcie w tym procesie leczenia. Mamy nadzieję, że wkrótce wróci. Ale niezależnie od tego, kiedy wróci, Flamengo nalega, aby dać piłkarzowi pełną solidarność." - powiedział Eduardo Bandeira de Mello.

Prezydent ujawnił, że niezależnie od tego, kiedy Juan wyzdrowienie, to będzie miał związaną swoją przyszłość z Flamengo po przejściu na piłkarską emeryturę.

"Będzie tak, jak tech chce. Podobnie jak jego umowa z klubem, moja również kończy się pod koniec roku. Ale jestem pewien, że Flamengo będzie kontynuowało to, co zrobiło w ciągu ostatnich lat. następnej administracji jestem pewien, że szacunek dla Juana nie ucierpi." - dodał Eduardo Bandeira de Mello.

  • dodał: MentiX
  • 09.09.2018; 14:11
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX