flamengol.net


Flamengo szuka kolejnych wzmocnień

Nie można zaprzeczyć, że Flamengo ma jeden z najlepszych zespołów w Brazylii. Mimo, że w składzie jest Giorgian De Arrascaeta, Éverton Ribeiro, Diego, czy Gabriel Barbosa, władze Rubro-Negro dalej szukają wzmocnień, tym razem w sektorze obronnym. Oprócz sondowania obrońcy Gila z Shandong Luneng, Mengão przyglądają się innym kandydatom.

Na radarze klubu z Gávea znajduje się także Gustavo Henrique z Santosu. Obrońca ma ważny kontrakt do stycznia 2020 roku i jeszcze nie rozpoczął rozmów z Peixe w sprawie nowej umowy. Z kolei Rubro-Negro analizują obrońców jako sposób na zachowanie ewentualnych negocjacji Léo Duarte, którym interesuje się kilka europejskich klubów.

Szukanie wzmocnień jednak nie ogranicza się tylko do środka obrony. Flamengo szuka także bocznych defensorów i volante. Zarząd spodziewa się przybycia Rafinhii, którego w czerwcu kończy się kontrakt z Bayernem Monachium.

  • dodał: MentiX
  • 13.04.2019; 16:42
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX