flamengol.net


Flamengo przed dylematem

Volante Gustavo Cuéllar może zmierzyć się z maratonem gier w ciągu dwóch dni. Starter reprezentacji Kolumbii we wtorkowym towarzyskim meczu przeciwko Argentynie, piłkarz powinien wystąpić także w pierwszym składzie w środowym pierwszym półfinałowym spotkaniu Copa do Brasil przeciwko Corinthians na stadionie Maracanã.

To dlatego, że Paragwajczyk Piris da Motta, który jest bezpośrednim zmiennikiem Kolumbijczyka nie może występować w Copa do Brasil, ponieważ trafił do klubu po zakończeniu okresu zgłaszania piłkarzy do rozgrywek, który kończył się na początku sierpnia. Cuéllar przeciwko Argentynie przebywał na boisku przez 61 minut, a następnie został zastąpiony przez Mateusa Uribe.

Trener Maurício Barbieri w opcji do wyboru ma Rômulo oraz młodego Ronaldo, którzy jednak w tym sezonie nie otrzymywali za wielu szans gry. Właśnie to może sprawić, że pomimo zmęczenia, Cuéllar jednak wystąpi przeciwko Corinthians.

Pomocnik Lucas Paquetá, który również wystąpił przebywał na zgrupowaniu reprezentacji i wystąpił w drugiej połowie towarzyskiego meczu reprezentacji Brazylii z Salwadorem, znajduje się w podobnej sytuacji. W razie jego niedyspozycji, szansę gry powinien otrzymać Willian Arão.

Po powrocie do Rio de Janeiro, obaj piłkarze przejdą przez badania, które ocenią poziom ich zmęczenia i dopiero na tej podstawie sztab szkoleniowy podejmie decyzję, czy wystąpią w środowej grze na stadionie Maracanã.

  • dodał: MentiX
  • 12.09.2018; 18:32
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

César: Flamengo 1:0 Sport

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
César broni rzut karny Gabriela i zapewnia zwycięstwo w 123 leciu istnienia Flamengo.
Video
Henrique Dourado zapewnia Flamengo ważne zwycieśtwo nad Santosem.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX