flamengol.net


Flamengo odnawia kontrakt z Thiago

Od kiedy Diego Alves doznał kontuzji i stracił miejsce w wyjściowym składzie na rzecz Césara, a którego od objęcia Flamengo regularnie stawia Dorival Júnior, pozycja bramkarza stała się "absolutnym problemem". Jednak we wtorek, Rubro-Negro za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych ogłosili przedłużenie kontraktu z Thiago, który obecnie jest bramkarzem numerem dwa.

Thiago przybył do Flamengo w 2010 roku, kiedy miał 14 lat. Od 2016 roku jest włączony do pierwszego składu. W ubiegłym sezonie po słabych grach Alexa Muralhy, przez pewien okres był pierwszym bramkarzem Rubro-Negro, ale stracił swoją pozycję po przybyciu Diego Alvesa.

Nowa umowa obowiązywać będzie do grudnia 2020 roku. Thiago to kolejny wychowanek szkółki klubu z Gávea, który odnowił swój kontrakt. Kilka dni temu, Flamengo popisało nową umowę z 18-letnim lewym obrońcą Pablo Maldinim, a kilkanaście minut wcześniej z innym bramkarzem, 19-letnim Hugo Souzą, który nawet niedawno został powołany przez Tite do reprezentacji Brazylii.

  • dodał: MentiX
  • 06.11.2018; 20:21
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX