flamengol.net


Flamengo ocenia nowy atak po Dedé

Pozyskanie Giorgiana De Arrascaety ochłodziło sprawę Dedé przez kilka dni, ale obrońca nadal jest w kręgu zainteresowań Flamengo. Grupa inwestorów, która sprowadziła defensora do Cruzeiro chce odzyskać zainwestowane pieniądze i widzi zainteresowanie Rubro-Negro jako ostatnią szansę.

Jednak transakcja nie jest taka prosta. Co prawda relacje pomiędzy oboma zespołami uległy poprawie po transferze Arrascaety, zwłaszcza po tym jak wiceprezydenci obu klubów ds. piłki nożnej Marcos Braz i Itair Machado rozmawiali przez telefon. Po stwierdzeniu kilkakrotnie, że Dedé nie podlega negocjacjom, teraz stanowisko Raposa jest takie, że zawodnik zostanie sprzedany jedynie, gdy oferta wynosić będzie 77 mln euro, ponieważ taka jest klauzula odstępnego.

Jednak sam Dedé jest gotowy do rozmówi i jeśli otrzyma dobrą ofertę od Mengão, to będzie skłonny usiąść do rozmów z władzami klubu z Belo Horizonte i poprosić o odejście.

  • dodał: MentiX
  • 12.01.2019; 14:37
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX