flamengol.net


Flamengo nie wie co zrobić z Trauco

Definicja przyszłości lewego obrońcy Miguela Trauco jest daleka od rozwiązania. Jest tak dlatego, że Flamengo jest gotowe sprzedać Peruwiańczyka, ale jak dotąd nie pojawiła się żadna zadowalająca propozycja. W tym tygodniu zawodnik ponownie pojawił się w centrum sportowym Ninho do Urubu po tym jak wraz z reprezentacją Peru występował na Mistrzostwach Świata w Rosji.

Trauco wzbudza zainteresowanie francuskich klubów. Bordeaux, Olympique Marsylia i Lille przyglądało się lewemu obrońcy, ale nic się nie zmaterializowało. Niektóre z tych rozmów są prowadzone przez agenta piłkarza.

Obecnie Trauco jest traktowany za rezerwowego przez trenera Maurício Barbieriego, który preferuje Renê za jego lepszą grę w defensywie. Jednak szkoleniowiec gwarantuje, że chciałby mieć Peruwiańczyka do swojej dyspozycji w drugiej części sezonu.

"Rozmawialiśmy i powiedział mi o niektórych problemach, które miał. Nawet przed Mistrzostwami Świata zawsze przypisywałem mu znaczenie, jakie miał dla grupy. Nadal chcę móc na niego liczyć. Wydaje mi się, że przeżywał wielki niepokój związany z możliwością gry na Mistrzostwach Świata. Teraz, kiedy turniej się skończył, myślę, że skupi się na Flamengo." - powiedział trener Maurício Barbieri.

Trauco przybył do Flamengo w zeszłym roku i wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie po odejściu Jorge do Monaco, ale na końcu sezonu stracił grunt w zespole na rzecz Renê. Niedawno Peruwiańczyk powiedział, że jest niezadowolony i chce odejść z Rubro-Negro, ale nie chciał szczegółowo wyjaśnić gdzie chce odejść, ale jasno dał do zrozumienia, że jego pragnieniem są przenosiny do Europy.

  • dodał: MentiX
  • 05.07.2018; 20:17
  • źródło: flamengo.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX