flamengol.net


Flamengo nie rezygnuje z Babela

Flamengo jeszcze nie zrezygnowało ze starań zakontraktowania Ryana Babela. Pierwsze oferty Rubro-Negro za 31-letniego napastnika zostały odrzucone przez władze Beşiktaşu, ale klub jeszcze nie rzuca ręcznika i zamierza przedstawić kolejną propozycję.

Kandydatura holenderskiego zawodnika została zaakceptowana przez sztab szkoleniowy jako możliwy następca Viníciusa Júniora, który odszedł do Realu Madryt. Podobnie jak w innych przypadkach, Mengão nie komentują trwających negocjacji, ale jest nadzieja na pozytywny wynik transakcji.

Według tureckiego portalu "Sabah", Beşiktaş obniżył swoje oczekiwania finansowe z początkowych 10 mln euro (około 45,8 mln reali) do 8,5 mln euro (około 38,5 mln reali). Klub ze Stambułu nie zamierza już zniżać kwoty za piłkarza, który miał dwa udane poprzednie sezony.

Rubro-Negro przedstawili już dwie oferty za napastnika. Najwyższa wynosiła 7 mln euro (nieco ponad 32 mln reali), ale została odrzucona przez Beşiktaş.

Babel ma ważny kontrakt z Beşiktaşem końca czerwca 2019 roku, a to oznacza, że w styczniu będzie mógł popisać przedwstępną umowę z dowolnym klubem. Zdając sobie z tego sprawę, turecki klub wie, że teraz może być ostatnia szansa, aby zarobić na transferze Holendra. Prze grą dla Czarnych Orłów, Ryan Babel występował w Alajxie, Liverpoolu, Hoffenheim, Kasımpaşa, Al-Ain i Deportivo La Coruña.

  • dodał: MentiX
  • 05.07.2018; 19:37
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX