flamengol.net


Flamengo negocjuje z Multimarca Consórcios

Po zakończeniu współpracy z Carabao i nieokreślonej sytuacji Caixa, Flamengo wciąż nie wiem jaki będzie miało przychód z umów sponsorskich w 2019 roku. Jednak dzięki stabilnej kondycji klubu i dużej dużej ekspozycji marki, pewne jest, że Rubro-Negro nie będą mieli problemów ze znalezieniem nowych sponsorów. Nowym sponsorem może zostać Multimarca Consórcios, firma zajmująca się handlem pojazdami i obrotem nieruchomościami.

Jak podaje Coluna do Flamengo, obecnie trwają rozmowy w sprawie zamknięcia współpracy. W ostatnich dniach prezes firmy, Fabiano Lopes Ferreira spotkał się z przedstawicielami Flamengo.

Multimarca Consórcios sponsoruje inne brazylijskie kluby jak Cruzeiro i Vila Nova. Firma traktuje współpracę z Rubro-Negro jako możliwość ekspansji biznesu, głównie dzięki telewizyjnej popularności klubu. Obecnie na koszulce Flamengo wolne miejsca są na rękawach oraz z tyłu pod numerem, ponieważ współpraca z Descomplica dobiegła końca. Długość i kwota kontraktu nie zostały jeszcze ujawnione.

  • dodał: MentiX
  • 12.01.2019; 16:50
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX