flamengol.net


Flamengo negocjuje transfer Sanvezzo

Tegoroczny sezon w Brazylii dobiegł już do końca, więc Flamengo myśli nad wzmocnieniami na kolejny rok. Jednym z piłkarzy łączonych z klubem z Gávea jest Camilo Sanvezzo, który ma obywatelstwo Brazylii i Meksyku, a obecnie gra dla meksykańskiego Querétaro.

Informacje zostały pierwotnie ujawnione przez portal "Esporte 24h", który przeprowadził wywiad z Lucasem Teixeirą, jednym z agentów atakującego. Według niego prowadzone są rozmowy zarówno z obecną władzą, jak i opozycją. Podczas rozmowy, agent ujawnił również, że zainteresowanie jest wzajemne, a początkowy scenariusz jest pozytywny dla szczęśliwego zakończenia.

"Kontakt był po obu stronach. To było coś, co sprawiło, że byliśmy bardzo podekscytowani i szczęśliwi. Ale zarówno opozycja, jak i obecne władze zasygnalizowały to samo żądanie: musimy poczekać do wyborów. Potem możemy sfinalizować negocjacje. Nie mówiliśmy jeszcze o kwestii wysokości transferu, ale nie jest to wielka trudność. W rzeczywistości nie ma "wielkiej trudności", to tylko kwestia siedzenia i mówienia. Flamengo ma wybory, a Querétaro chce zatrzymać zawodnika, który jest największym strzelcem w historii klubu. Więc to wszystko zależy od tego, jakie będą rozmowy." - powiedział agent.

30-letni Camilo Sanvezzo występuje w Querétato od 2014 roku. W meksykańskim zespole jest traktowany jako wielki idol, wygeywając Apertura w 2016 i SuperCopa w 2017 roku. Napastnik ma ważny kontrakt do końca 2019 roku.

  • dodał: MentiX
  • 04.12.2018; 07:20
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX