flamengol.net


Flamengo nadal patrzy na rynek

Flamengo intensywnie pracowało podczas okienka transferowego i doprowadziło do wzmocnienia pozycji, które został osłabione podczas przerwy w rozgrywkach na czas trwania Mistrzostw Świata, a odeszli: Vinícius Júnior do Realu Madryt, Felipe Vizeu do Udinese i Jonas do Ittihad. W ich miejsce przybyli Vitinho za 10 mln euro z CSKA, Fernando Uribe za darmo z Deportivo Toluca i Robert Piris za 2,5 mln euro z San Lorenzo. Obecnie Rubro-Negro nie prowadzą żadnych negocjacji transferowych, ale nie wykluczają zakontraktowania kolejnego piłkarza, jeśli nadarzy się okazja.

"Klub jak Flamengo, nowatorski, z silnym wydziałem piłkarskim, zawsze zwraca uwagę na ruchy na rynku. Zasadniczo nie toczą się żadne inne negocjacje, ale nie stoimy w miejscu. Zwracamy uwagę. Jeśli pojawi się jakaś szansa, która będzie korzystna dla klubu, to ją wykorzystamy." - powiedział wiceprezydent ds. piłki nożnej, Ricardo Lomba.

Podczas przerwy na mundial, Flamengo chciało pozyskać jeszcze środkowego obrońce, ale żadne negocjacje nie zakończyły się sukcesem. Część kibiców domagała się również wzmocnienia boków obrony, ale sztab szkoleniowy ma zaufanie do obecnych dostępnych zawodników.

Każdy zawodnik, który zostanie teraz zakontraktowany będzie mógł grać dla Mengão tylko w Campeonato Brasileiro. Terminy rejestracji piłkarzy w Copa do Brasil i Copa Libertadores są już zamknięte.

  • dodał: MentiX
  • 07.08.2018; 19:35
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX