flamengol.net


Flamengo monitoruje Bruno Henrique

Bez względu na to, kto wygra sobotnie wybory prezydenckie, nowa administracja Flamengo od razu będzie musiała rozpocząć wzmacnianie zespołu na kolejny sezon. Jednym z głównych pozycji wymagających transferów są skrzydła, dlatego monitorowana jest sytuacja Bruno Henrique z Santosu. Wypożyczenia Marlosa Moreno i Geuvânio wygasają w grudniu i nie zostaną przedłużone, więc Rubro-Negro poszukują nowych piłkarzy.

Mając oko na zawodników na tę pozycję, Flamengo ostatnio skontaktowało się z Bruno Henrique. W niedawno zakończonym sezonie, napastnik miał problemy i nie udało mu się utrzymać poziomu występów z 2017 roku.

Bruno podoba się możliwość przejścia do Mengão, ale nie jest to takie proste. Zawodnik ma jeszcze dwuletni kontrakt z Peixe, a klauzula odstępnego jest wysoka. Agent piłkarza, potwierdza zainteresowanie.

"Flamengo umówiło się na spotkanie z Bruno Henrique. Ale na razie nie było nic oficjalnego. Inne brazylijskie kluby również są zainteresowane. Mamy także propozycje spoza kraju." - powiedział Dennis Ricardo.

Agent uważa, że żaden brazylijski klub nie będzie w stanie wyciągnąć Bruno Henrique do Santos ze względu na związane z tym kwoty. Zaangażowanie innych zawodników w ewentualne negocjacje mogłoby ułatwić negocjacje.

Na przykład w przypadku Flamengo, Peixe jest zainteresowane Diego, który ma kontrakt do końca lipca 2019 roku. Cruzeiro to kolejny zainteresowany zespół i już zasygnalizowało, że przedstawi ofertę za napastnika. W styczniu ubiegłego roku, Santos pozyskał piłkarza z Wolfsburga za 4,5 mln euro.

  • dodał: MentiX
  • 05.12.2018; 12:52
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX