flamengol.net


Flamengo ma największą przewagę nad wiceliderem

Nawet najbardziej optymistyczni flamenguistas nie wierzyli, że początek Campeonato Brasileiro będzie tak udany. W rozgrywkach z 26 punktami na swoim koncie, po 11 rozegranych kolejkach, Flamengo ma największą punktową przewagę nad wiceliderem w swojej historii. Sześć punktów przewagi nad Atlético Mineiro. Jest to również dopiero drugi raz, kiedy Mengão prowadzą w lidze do przerwy na mecze międzynarodowe.

Przypadkowo, w 2008 roku, Rubro-Negro również mieli 26 punktów po 11 rozegranych meczach. Przewaga też była wyraźna, ale wynosiła pięć oczek przewagi nad drugim miejscem. Jeśli istnieją przypadki, to wiceliderem w tamtym roku, również był zespół mineiro, ale tym razem Cruzeiro.

To, co jeszcze bardziej ożywia fanów, to jak dotąd liczby, które są niezwykle zachęcające. Zespół prowadzony przez Maurício Barbieriego zdobył 20 bramek, a stracił tylko 6. Grając na Maracanie, Flamengo odniosło pięć zwycięstw i raz zremisowali klasyk z Vasco, w którym stracili tylko jedną bramkę przed własną publicznością.

Mimo dobrego starty, we Flamengo utrzymywane są stopy na ziemi. Robiony jest krok po kroku. Teraz wszyscy koncentrują się na środowym starciu z Palmeiras na Arena Palmeiras. Zespół paulista chce zmniejszyć swoją stratę do lidera.

  • dodał: MentiX
  • 12.06.2018; 16:56
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Willian Arão: Sport 0:1 Flamengo

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Willian Arão cieszy się z bramki, która zapewniła Flamengo zwycięstwo nad Sportem.
Video
Flamengo wygrało swój mecz i skorzystało na tym, że Palmeiras i Internacional nie wygrywali swoich meczów.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX