flamengol.net


Flamengo i Diego Alves zbierają na siebie haki

Postępowanie sądowe jest ewidentne, a Flamengo i Diego Alves obliczają każdy ruch dla własnej korzyści w związku z istniejącymi stosunkami między stronami: związkiem pracowniczym. Rubro-Negro zdecydowali, że bramkarz będzie trenował o innych godzinach niż reszta zespołu, a ten z kolei rejestruje wszystkie czynności wykonywane poza resztą zespołu.

Od czasu kontrowersyjnego pojawienia się w centrum sportowym Ninho do Urubu w piątek rano, Diego Alves opublikował cały trening dotyczący leczenia urazu prawego kolana na portalach społecznościowych. Tak też stało się w sobotnie popołudnie, kiedy goleiro trenował sam, podczas, gdy reszta zespołu wyjechała do São Paulo na spotkanie ligowe z Tricolor Paulista na stadionie Morumbi.

To był pierwszy dzień ćwiczeń bramkarza bez kontaktu z kolegami z drużyny. Niedzielę, zawodnik za pośrednictwem portali społecznościowych pokazał, że wspiera kolegów z zespołu. Na Instagramie, 33-latek zamieścił wideo z bramki Rodineiego z napisem "Vaaaamoooo".

W Ninho do Urubu, Diego Alves nakręcił cały film, pokazując, że jest sam. Inny zawodnik, który również jest kontuzjowany, Juan wykonuje leczenie o tych samych porach, co reszta zespołu przebywa w centrum sportowym.

Flamengo podąża za ruchami Diego Alvesa i jest zaskoczone. Za kulisami zwraca się uwagę na ciągłe uczestnictwo na portalach społecznościowych i rejestrowanie nagrań to sposób na przedstawienie dowodów w przypadku przyszłej sprawy sądowej.

Klub oficjalnie nie komentuje tego epizodu i zasłania się "wewnętrznym rozwiązaniem" tej sytuacji. Władze klubu mają stały kontakt z departamentem prawnym i konsultują każdy ruch. Rubro-Negro udostępniają bramkarzowi wszelkie dostępne środki w celu wyleczenia kontuzji prawego kolana. Flamengo nie boi się działań stanowiących wstyd czy psychologiczne prześladowanie Diego Alvesa. Z drugiej strony, Rubro-Negro używa tej samej techniki co bramkarz i wykorzystuje technologię do swojej ochrony.

Cała komunikacja odbywa się za pośrednictwem WhatsApp'a i poczty e-mail, dzięki czemu wszystko jest dokumentowane. Klub codziennie przesyła Diego Alvesowi harmonogram jego zajęć.

Diego Alves znajduje się w ostatnim etapie leczenia kontuzji prawego kolana, a perspektywa jest taka, że ​​wkrótce rozpocznie ćwiczenia na boisku. Nie tylko w tej fazie, ale i następnej, czyli podczas treningu z piłką dalej będzie trenował odizolowany od reszty zespołu.

Z kontraktem do końca 2020 roku, bramkarz nie zagra już w barwach Flamengo w tym sezonie. Goleiro interesują się kluby z Bliskiego Wschodu. Po wyborach prezydenckich pod koniec roku, nowe władze klubu z Gávea zadecydują o przyszłości Diego Alvesa, ale trudno jest sobie wyobrazić, że pozostanie on we Flamengo.

  • dodał: MentiX
  • 05.11.2018; 22:54
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX