flamengol.net


Flamengo czeka na dokumenty z Interu

Opóźnienie w wysłaniu dokumentacji przez Inter Mediolan zakłóciło plany Flamengo, a prezentacja Gabigola nie odbędzie się w czwartek, jak planował klub. Rubro-Negro potrzebują brakującego dokumentu, aby móc popisać kontrakt z napastnikiem i oficjalnie ogłosić jego transfer. Tymczasem zawodnik przebywa w hotelu w Rio de Janeiro i czeka na przesłanie prze włoski klub niezbędnej dokumentacji.

Mengão bezpłatnie wypożyczą napastnika na okres jednego roku, ale pokryją całą pensję, która wynosi 3,5 mln euro. Jeśli włoski klub zdecyduje się sprzedaż Gabigol w letnim okienku transferowy, to Mengão otrzymają 5% wartości transakcji. Z kolei w przypadku, jak Inter zażąda powrotu napastnika przed końcem okresu wypożyczenia, to będzie musiał zwrócić Rubro-Negro za wszystko, co dotychczas wydało.

Gotowość Gabriela do gry we Flamengo zrobiła różnicę. Podczas negocjacji, aby ułatwić rozmowy, napastnik zaakceptował przedłużenie o kolejny rok swojego kontraktu z Interem, który teraz potrwa do czerwca 2021 roku. 22-latek w poprzednim sezonie grał na wypożyczeniu w Santosie i z 18 bramkami na koncie był najlepszym strzelcem zeszłorocznego Campeonato Brasileiro.

  • dodał: MentiX
  • 10.01.2019; 16:26
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX