flamengol.net


Flamengo chce zwiększyć klauzulę odstępnego Lucas Paquety

Lucas Paquetá przeżywa swój najlepszy moment w swojej krótkiej karierze piłkarskiej. Dobra forma młodego pomocnika, który w tym sezonie jest jednym z najlepszych zawodników Flamengo sprawiła, że znalazł się na liście rezerwowej reprezentacji Brazylii na Mistrzostwa Świata w Rosji oraz wzbudza zainteresowanie największych europejskich klubów. Zarząd Rubro-Negro nie chce stracić 20-latka i już planuje zwiększyć klauzulę odstępnego w kontrakcie zawodnika, która obecnie wynosi 50 mln euro.

Pierwszy krok został już wykonany. Mengão mają zaplanowane spotkanie z agentem piłkarza, Eduardo Uramem, które powinno odbyć się w ciągu najbliższych kilku dni, kiedy agent wróci z Europy.

W niedawnym wywiadzie dyrektor sportowy Flamengo, Carlos Noval powiedział, że zarząd jest gotów dołożyć wszelkich starań, aby nie ryzykować utraty jednego z kluczowych zawodników zespołu, ale przypomniał, że w przypadku zapłaty klauzuli odstępnego, Rubro-Negro nie będą mogli nic zrobić.

  • dodał: MentiX
  • 13.06.2018; 00:40
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX