flamengol.net


Flamengo chce ponad 4 mln euro za Williana Arão

Grecki Olympiakos chce pozyskać Williana Arão. Volante Flamengo jest jednym z priorytetów europejskiego klubu, a pierwsza oferta została już przedstawiona Rubro-Negro. Jednak Mengão natychmiast odrzucili propozycję.

Oczekuje się, że rozmowy będą kontynuowane w nadchodzących dniach. Negocjacje nie są wykluczone, ale na razie zawodnik pozostaje w klubie z Gávea. Umowa Williana Arão z Flamengo obowiązuje do końca 2019 roku. Władze Rubro-Negro są gotowe sprzedać volante, ale oczekują kwoty około 4,5 mln euro, czyli około 20 mln reali.

Niedawno 26-latek był w kręgu zainteresowania Internacionalu oraz japońskiego i tureckiego klubu, ale ostatecznie pozostał w klubie. W ostatnich meczach przed przerwą w rozgrywkach na czas trwania Mistrzostw Świata w Rosji, Willian Arão częściej otrzymywał szansę gry. Zawodnik miał pewne miejsce w wyjściowym składzie w dwóch poprzednich latach, ale w końcówce zeszłego sezonu grał co raz rzadziej, aż w końcu w tym stracił grunt w zespole, ponieważ ówczesny trener Paulo César Carpegiani zmienił ustawienie na grę jednym volante. Szkoleniowiec Maurício Barbieri również gra jednym volante, a jego pierwszym wyborem jest Gustavo Cuéllar.

Volante jest we Flamengo od 2016 roku, przez ten czas w koszulce Rubro-Negro rozegrał 143 meczów, w których zdobył 17 goli. W tym sezonie, zawodnik wystąpił w 11 grach i nie zdobył bramki.

  • dodał: MentiX
  • 10.07.2018; 23:19
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX