flamengol.net


Flamengo będzie miało zgrupowanie w hotelu

Po pożarze, który miał miejsce w ostatni piątek, sceneria w Ninho do Urubu została całkowicie zmieniona. Nawet w przypadku pozwolenia, aby kontynuować treningi w centrum sportowym po wtorkowej kontroli przeprowadzonej przez różne organy, piłkarze Flamengo nie odbędą zgrupowania w CT przed najbliższym spotkaniem z Fluminense.

Dzieje się tak dlatego, że klub nadal oczekuje na rozpatrzenie w związku z dokumentami i licencjami. Oznacza to, że delegacja będzie miała zgrupowanie w jednym z hoteli w Rio de Janeiro.

Decyzja o odbyciu zgrupowania poza CT jest wynikiem konsensusu Rubro-Negro z organami nadzorczymi. Po piątkowej tragedii w centrum sportowym, w którym śmierć poniosło dziesięciu zawodników sektora młodzieżowego klubu, a trzech innych zostało rannych, Mengão zgodzili się, że piłkarze nie będą nocować w Ninho do Urubu do czasu rozwiązania nierozstrzygniętych kwestii.

  • dodał: MentiX
  • 13.02.2019; 20:01
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX