flamengol.net


Flamengo anuluje współpracę z Portuguesą

Flamengo rozwiązało umowę z Portuguesą w sprawie wynajmu stadionu Ilha do Governador i nie będzie już korzystać z obiektu, który po reformie Rubro-Negro został nazwany Ilha do Urubu. Decyzja została podjęta po odpisaniu umowy między klubem z Gávea, a konsorcjum zarządzającym Maracaną, aby Flamengo mogło korzystać ze stadionu do końca 2022 roku. Umowa wynajmu Ilha obowiązywała do końca 2019 roku.

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem, zarząd klubu uważał, że najlepiej będzie dalej grać w Maracanie, ponieważ Mengão zagrają co najmniej 15 meczów na stadionie w tym roku i co najmniej 25 meczów w 2019 roku. Ponadto Flamengo uzyskało pozytywne wyniki w sprzedaży kabin i pakietach fanowskich.

Współpraca z Portuguesą trwała od stycznia 2017 roku, i powstała, aby Flamengo mogło rozgrywać swoje domowe spotkania Rio de Janeiro, żeby uniknąć męczących podróży, ponieważ Maracana i Nílton Santos były niedostępne. Rubro-Negro rozegrali 20 gier na Ilha do Urubu z czego 15 wygrali, dwa zremisowali i trzy przegrali.

W lutym tego roku, po nawałnicy jaka przeszła przez Rio de Janeiro zostały uszkodzone dwie wierze oświetleniowe, które przewróciły się na trybuny, od tego czasu klub nie mógł korzystać ze stadionu.

  • dodał: MentiX
  • 06.07.2018; 22:08
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX