flamengol.net


Éverton Ribeiro: "Konkurencja już była duża"

Wieści z Rio de Janeiro są zachęcające dla zespołu Flamengo, która obecnie odbywa obóz przedsezonowy w Orlando, gdzie w ramach przygotowań rywalizuje w turnieju Florida Cup. Przed czwartkowym spotkaniem z Ajaxem Amsterdam, pomocnik Éverton Ribeiro skomentował transfery napastnika Gabigola i pomocnika Giorgiana De Arrascaety. Według niego, obaj piłkarzy wzmocnią skład Rubro-Negro.

"To dwóch piłkarzy, którzy mogą wiele zmienić i nam pomóc. Więc czekamy na ich przybycie, aby wzmocnili nasz zespół w tym sezonie." - powiedział Éverton Ribeiro.

Jeden z kluczowych zawodników Flamengo w poprzednim sezonie, Éverton Ribeiro ocenił również, jaka będzie konkurencja w sektorze ofensywnym po przybyciu nowych piłkarzy. Według niego, będzie to tylko z korzyścią dla zespołu, który będzie silniejszy niż w 2018 roku.

"Konkurencja już była duża, a teraz robi się jeszcze większa. Jest to dobre dla nas i Flamengo. Każdy walczy o swoją przestrzeń, wszyscy wygrywają z tą rywalizacją, która podniesie nasz poziom." - dodał pomocnik.

  • dodał: MentiX
  • 10.01.2019; 23:19
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX