flamengol.net


Éverton Ribeiro chwali kibiców

Éverton Ribeiro przybył do Flamengo w połowie ubiegłego sezonu i musiał mieć naturalny czas na dostosowanie się do piłki w Brazylii. W tym roku, pomocnik rozpoczął przygotowania razem z zespołem, co według niego samego miało wpływ na jego dobrą grę.

"To był rok adaptacji, szczególnie udało mi się poprawić i cieszę się, że osiągnąłem taką liczbę bramek i gier. Niestety, nie jestem zadowolony z wyniku zespołu, ponieważ nie zdobyliśmy mistrzostwa, które było to, co chcieliśmy najbardziej." - powiedział Éverton Ribeiro.

Jeśli tytuł nie pojawił się na boisku, fani Flamengo osiągnęli świetne wyniki w 2018 roku, zapewniając najlepszą średnią oglądalności w rozgrywkach. Éverton Ribeiro pochwalił kibiców za wsparcie i zapewnił, że wyniki przyjdą w przyszłym roku

"Kibice ponownie nie zawiedli. Możemy tylko podziękować za wsparcie, pojawiające się we wszystkich meczach, które mam pomagało. To uczucie frustracji, gdy nie jesteśmy w stanie odwdzięczyć się za to wsparcie. Jednak przyszłym roku możemy zrobić więcej. Musimy zdobyć ten tytuł, to nasz wspaniały cel. To duma móc być w zespole, gdzie fani zawsze robią różnicę, to najlepsi kibice na świcie. Musimy ich przeprosić za to, że nie zdobyliśmy tytułu, ale wiedzą, że nigdy nie zabrakło nam zaangażowania." - dodał.

W najbliższą sobotę we Flamengo odbędą się wybory nowego prezydenta, kończąc kadencję Eduardo Bandeira de Mello. Bez względu na to kto zwycięży, pomocnik uważa, że Dorval Júnior zasługuje na pozostanie.

"Zmiany zawsze zachodzą na przełomie roku, ale ktokolwiek przejmie obowiązki, musi się upewnić, że podejmie dobre decyzje. Dorival wykonał świetną robotę, mówią to liczby. Nie ma żadnego powodu, aby nie zostawał, ale oczywiście decyzja należy do następnego prezydenta." - zakończył zawodnik.

  • dodał: MentiX
  • 04.12.2018; 07:25
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX