flamengol.net


Dwie bramki Marlosa i jedna Arão

Lider Campeonato Brasileiro, Flamengo kontynuuje swoje przygotowania do wznowienia rozgrywek. W sobotę rano zespół prowadzony przez trenera Maurício Barbieriego wygrał 3:0 z Nova Iguaçu w grze treningowej w centrum treningowym Ninho do Urubu. Dwie bramki zdobył Marlos Moreno, który zyskuje coraz więcej miejsca u Barbieriego, jedno trafienie dołożył Willian Arão, a Paolo Guerrero pojawił się na boisku w końcowym etapie gry.

Bez Viníciusa Júniora, który odszedł do Realu Madryt i zawieszonego za czerwoną kartkę Henrique Dourado, szkoleniowiec szuka najlepszej opcji w ataku przed spotkaniem z São Paulo, które odbędzie się 18 lipca na Maracanie. W sobotę rano, Flamengo trener dokonał tylko jednej zmiany w składzie w porównaniu do środowego treningu: Marlos pojawił się w miejsce Matheusa Sávio.

Rubro-Negro rozpoczęli spotkanie w składzie: Diego Alves; Rodinei, Léo Duarte, Réver, Renê; Rômulo, Paquetá, Diego, Éverton Ribeiro, Marlos; Lincoln.

Spotkanie treningowe został podzielony na cztery części po 30 minut każda. Tak więc trener miał możliwość dokonania kilku zmian. W drugiej części César zmienił Diego Alvesa, później Ronaldo i Matheus Sávio pojawili się w miejsce Rômulo i Diego.

W trzecim etapie Barbieri praktycznie zmienił cały zespół. Zagrali: César; Pará, Thuler, Juan, Trauco; Arão, Ronaldo, Jean Lucas, Matheus Savio, Geuvânio; Uribe. W ostatnim etapie w miejsce Uribe wszedł Paolo Guerrero, który ma ważny kontrakt z klubem do dnia 10 sierpnia, strony nie osiągnęły jeszcze definicji co do przyszłości napastnika.

  • dodał: MentiX
  • 07.07.2018; 18:57
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX