flamengol.net


Diego: "Zobaczymy, co będzie"

Diego rozpoczął nowy sezon od opaski kapitana na ramieniu i koszulce z numerem 10. Ale nie jest jeszcze jasne, czy będzie tak do końca roku. W wywiadzie po wygranym spotkaniu z Ajaxem, pomocnik wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

"Przede wszystkim wyjaśnię mój wieczny szacunek dla Flamengo. W ostatnich dniach mówiono, że negocjuję z Orlando i to jest kłamstwo. Gdybym otrzymał ofertę to bym wszystko wyjaśnił. Zobaczmy, co to będzie." - powiedział Diego.

W tej chwili rozmowy pomiędzy Diego i Flamengo w sprawie nowego kontraktu są zablokowane. Klub i zawodnik osiągnęli porozumienie w sprawie wydłużenia czasu kontraktu: do grudnia 2020 r, ale nadal nie doszli do konsensusu, co do pensji.

Analizując występ Flamengo, Diego był zadowolony z gry. Dla niego, Rubro-Negro wypadli dobrze w pierwszym teście w tym sezonie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Ajax jest w trakcie trwania sezonu.

"Byłem bardzo zadowolony. Mamy zespół, który jest bardzo dobry. Zachowujemy się bardzo dobrze. Oczywiście jest jeszcze jeden kilka rzeczy do poprawienia. Zaczynamy dobrze i musimy podążać tą ścieżką." - dodał Diego.

  • dodał: MentiX
  • 11.01.2019; 06:57
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX