flamengol.net


Diego: "Zawsze chcę grać, ale mamy grupę"

Grając po raz kolejny na zapełnionym stadionie Maracanã, Flamengo rozgromiło w czwartkową noc zespół San José aż 6:1. Dzięki zwycięstwu, zespół z Gávea wrócił na pierwsze miejsce w Grupie D. Po końcowym gwizdku arbitra, Diego podkreślił zmianę postawy drużyny w drugiej połowie po rozmowie w przerwie z trenerem Abelem Bragą.

"Mieliśmy poważną rozmowę w przerwie. W pierwszej połowie mieliśmy niepotrzebne błędy. Być może jednym z ulepszeń była lepsza gra piłką w drugiej połowie, oprócz innych szczegółów, które poprawiliśmy. Dzięki temu uzyskaliśmy właśnie taki wynik." - powiedział Diego.

Pomocnik skomentował również fakt, że został zmieniony w drugiej połowie, a opuszczając boisko pozostawił wrażenie wyraźnie niezadowolonego. Według niego jest to naturalna reakcja każdego piłkarza, który zawsze chce uczestniczyć w grze. Diego podał również atmosferę na Maracanie i wiele okazji bramkowych zespołu jako kolejny czynnik.

"Chcemy grać, nawet więcej, gdy w meczu jest wiele okazji bramkowych, ma się już jednego gola, jest dobry nastrój i pełen stadion. Każdy chce grać, to jest naturalne i ze mną nie jest inaczej. Tak było po prostu, ale oczywiście mamy grupę, w której musisz mieć ten przekaźnik. Jest szacunek i chęć do gry." - dodał zawodnik.

  • dodał: MentiX
  • 12.04.2019; 07:16
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX