flamengol.net


Diego: "Nie możemy uciec od tego"

Flamengo wyszło na boisko w niedzielne popołudnie i zdobyło kolejną ofiarę w Taça Guanabara. Rubro-Negro bez większych problemów, łatwo wygrali 4:0 z Cabofriense i zapewnili sobie pierwsze miejsce w Grupie C. W ten sposób, podopieczni trenera Abela Bragi w półfinale zmierzą się z Fluminense, które w swojej grupie zajęło drugie miejsce. Jeden z kluczowych zawodników Mengão, Diego nie ukrywał, że to Flamengo będą faworytem sobotniego klasyku.

W swojej analizie pomocnik powiedział, że Rubro-Negro nie mogą uciec przed faktem wejścia na klasyk z obowiązkiem wygrania. Mimo to zawodnik trzyma stopy na ziemi, zapewniając, że tydzień będzie ciężką pracą, aby wygrać z Tricolor.

"To będzie bardzo trudna gra, musimy być bardzo dobrze przygotowani. Nie ma ucieczki przed tą dobrą chwilą, którą żyjemy i pewnym faworyzowaniem. Nie możemy od tego uciec, ale musimy zrozumieć, że to nie wygrana. Będziemy ciężko pracować w tym tygodniu, z pragnieniem zwycięstwa i z największym szacunkiem dla Fluminense. Zagramy z celem wygrania, weźmy tę odpowiedzialność." - powiedział Diego.

Jako, że Rubro-Negro zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie, a Fluminense drugie w swojej, to do awansu do finału wystarczy im każdy remis. W drugim półfinale Vasco zmierzy się z Resende.

  • dodał: MentiX
  • 05.02.2019; 06:51
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX