flamengol.net


Diego: "Moje oczy lśnią w tej koszulce"

Wraz z końcem sezonu w futbolu brazylijskim codziennie pojawiają się jakieś plotki transferowe. We Flamengo nie jest inaczej. Jednak Diego, jeden z głównych piłkarzy Rubro-Negro ma oficjalne propozycje z innych klubów. Pomocnik udzielił wywiadu dla ESPN i mówił o tym.

Ten sezon dla 33-latka nie był zbytnio udany i był szeroko krytykowany przez fanów. Jednak pomimo nieregularnego roku, pomocnik powiedział, że otrzymał kilka propozycji, ale sam stwierdził, że daje pierwszeństwo do ewentualnego przedłużenia kontraktu z Flamengo.

"Kiedy przybyłem do Flamengo, miałem inne propozycje. W tym czasie miałem propozycję zarobienia o wiele więcej niż zarobiłem we Flamengo, ale postanowiłem przyjechać do Flamengo. Tak więc moje myślenie pozostaje takie samo. W odniesieniu do brazylijskiego futbolu bez wątpienia czuję się swobodnie. Czuję się wyjątkowo wygodnie w koszulce Flamengo. Mam ogromną przyjemność, to mnie motywuje. Sprawia, że ​​moje oczy lśnią w tej koszulce. W przyszłym roku zmienią się władze, nie wiem, co się stanie. W tej chwili mam oferty z innych klubów. Jednak moim priorytetem jest Flamengo. Teraz pojawi się więcej propozycji niż już mam. W tym będziemy rozmawiać i zobaczymy, co jest najlepsze i podejmować decyzję, która jest najlepsza dla każdego." - powiedział Diego.

Kontrakt Diego wygasa wraz z końcem lipca 2019 roku. Po wyborach, które odbędą się 8 sierpnia, nowe władze Rubro-Negro powinny rozpocząć negocjacje w sprawie nowej umowy. Zatrudniony w połowie 2016 roku, Diego do tej pory ma 117 rozegranych meczów i zdobył 32 bramek dla Flamengo.

  • dodał: MentiX
  • 03.12.2018; 20:47
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX