flamengol.net


Diego: "Daje nam więcej pewności siebie"

Flamengo pokonało w sobotni wieczór Eintracht Frankfurt i zdobyło tytuł Florida Cup. Odpowiedzialny za podniesienie pucharu, kapitan Diego był bardzo świętowany przez fanów, którzy krzyczeli "Zostań, Diego". Z umową do połowy roku, zawodnik negocjuje nową umowę, ale wciąż ma nieokreśloną przyszłość.

Jedną z możliwości jest zaakceptowanie propozycji złożonej przez Orlando City, ale Diego gwarantuje, że nadal nie ma nic określonego.

"Nic nie jest jeszcze ustalone. Jesteśmy w okresie negocjacji. Cieszę się ze zwycięstwa, zawsze chcemy zwyciężać. Noszenie tej koszulki jest powodem do domy, a opaska kapitana zwiększa tą odpwoeidzialność. Jestem zadowolony z uznania kibiców." - powiedział Diego.

Zaczynając rok od triumfu, nawet jeśli w towarzyskim turnieju, Diego uważa, że najważniejszą rzeczą jest zyskanie pewności siebie przed oficjalnymi rozgrywkami.

"Wygrana jest zawsze dobra. Ilekroć wychodzimy na boisko, jesteśmy poddawani ocenie. Negatywny wynik przynosi niepewność, a pozytywny, przynosi nam uznanie. Oczywiście to dopiero początek, ale udane rozpoczęcie roku daje nam więcej pewności siebie." - dodał pomocnik.

  • dodał: MentiX
  • 13.01.2019; 00:56
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX