flamengol.net


Diego mówi, że jest szczęśliwy we Flamengo

Diego przybył w poniedziałek wieczorem do Santosu na premierę książki byłego prezydenta Marcelo Teixeiry. Inni zawodnicy Peixe z mistrzowskiego składu z 2002 roku, jak Robinho, Fábio Costa, André Luis, Léo, Paulo Almeida, Elano, Renato, Robert, Alberto, William oraz trener Emerson Leão również byli obecny na tym wydarzeniu.

Pomocnik Flamengo, gdy został zapytany o możliwość powrotu do zespołu z Vila Belmiro, powiedział, że jest szczęśliwy w Rubro-Negro.

"Zawsze jasno podkreślałem moją miłość i wdzięczność Santosowi, faktem jest, i to jest fakt, że jestem bardzo szczęśliwy we Flamengo, chcę powtórzyć tutaj sukcesy z Santosu. W tej chwili jestem szczęśliwy we Flamengo, myślę tylko, aby sprostać oczekiwaniom i dać radość fanom." - powiedział Diego.

Pomocnik trafił do Flamengo w połowie 2016 roku i do tej pory rozegrał 95 meczów, w których zdobył 31 bramek. Zawodnik ma kontrakt z Rubro-Negro do końca lipca 2019 roku.

  • dodał: MentiX
  • 13.06.2018; 00:46
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 2:1 Bangu

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol i Giorgian De Arrascaeta zaprezentowani kibicom przed meczem z Bangu.
Video
Flamengo od zwycieśtwa nad Bangu rozpoczęło zmagania w tegorocznym Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX