flamengol.net


Diego i Rhodolfo w pierwszym składzie

Diego w miejsce Lucasa Paquety. Rhodolfo za Révera. Na początku nowego sezonu, trener Abel Braga zdecydował się skorzystać z bazy pozostawionej przez swojego poprzednika Dorivala Júniora. Główne wzmocnienia, Gabigol i Giorgian De Arrascaeta nie biorą udziału w turnieju Florida Cup. Z kolei Rodrigo Caio trenował z zespołem rezerw.

Szkoleniowiec trzyma w tajemnicy, kto stanie w bramce: Diego Alves, czy César. Środową sesję treningową w University of Central Florida, Abel Braga podzielił drużynę na dwa zespoły, a zajęcia były otwarte dla kibiców. Tendencja jest taka, że każdy z zespołów zagra trochę czasu.

Pará, Léo Duarte, Rhodolfo, Renê; Cuéllar, Willian Arão; Éverton Ribeiro, Diego, Vitinho; Uribe trenowali jako pierwszy zespół pod okiem asystenta Leomira.

Z kolei Rodinei, Matheus Dantas, Rodrigo Caio, Trauco; Piris da Motta, Ronaldo; Berrío, Jean Lucas, Thiago Santos; Henrique Dourado utworzyli drugi zespół.

Jeśli chodzi o bramkarzy to Diego Alves i César trenowali na zmianę. Jednak tendencja jest taka, że to ten pierwszy stanie między słupkami bramki Rubro-Negro.

  • dodał: MentiX
  • 10.01.2019; 00:16
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX