flamengol.net


Diego chwali wsparcie kibiców

Diego nie tylko zdobył jedną z bramek, ale był również jednym z kluczowych zawodników Flamengo w niedzielnym wygranym meczu z Paraná na Maracanie. Dzięki zdobytym trzem punktom, Rubro-Negro mają na swoim koncie 26 punktów i zapewnili sobie pozostanie na fotelu lidera Brasileirão podczas przerwy w rozgrywkach na czas trwania Mistrzostw Świata w Rosji, niezależnie od wyniku środowego meczu z Palmeiras.

Droga do zwycięstwa przyszła po rzucie wolnym w 20 minucie gry. Po uderzeniu zawodnika, piłka odbiła się od muru i zmyliła bramkarza Thiago Rodriguesa. Po kocowym gwizdku arbitra, Diego cieszył się ze zdobytych trzech punktów, ale wiem, że przed zespołem jeszcze dużo drogi.

"To ważne zwycięstwo. Podobnie jak inne, ale musimy iść dalej. Musimy mieć dużo koncentracji, podczas korzystanie z tych momentów." - powiedział Diego.

Kibice po raz kolejny licznie przybyli na stadion, bo prawie w ilości 60 tys. Flamengo prowadzi w rankingu najwyższych średnich frekwencji Brasileirão i po raz kolejny wypełniło swój dom. Dla Diego wsparcie fanów ma znaczenie.

"Musimy ciężko pracować, aby utrzymać tę atmosferę, aby nadal wygrywać. Fani są niezbędni w naszej karierze. Zwycięstwami odwzajemniamy uczucia, które nam dali." - dodał.

  • dodał: MentiX
  • 11.06.2018; 03:49
  • źródło: flamengo.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Vitinho: Flamengo 3:0 Fluminense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Flamengo wygrywa z Fluminense i dalej liczy się w walce o tytuł Campeonato Brasileiro.
Video
Flamengo zagrało kolejny dobry mecz i pewnie wygrało klasyk z Fluminense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX