flamengol.net


Diego chce przedłużyć kontrakt

Wszystko jest w rękach Flamengo, ale Diego jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu z klubem. Agent i zarazem ojciec piłkarza, Djair Ribas powiedział, że władze klubu wkrótce powinny rozpocząć rozmowy w sprawie podpisania nowej umowy.

Po odejściu Paolo Guerrero do Internacionalu, Diego stał się najlepiej zarabiającym piłkarzem w obecnej kadrze. Jednak dwaj główni kandydaci na nowego prezydenta klubu nadal nie mają sytuacji pomocnika. Ricardo Lomba i Rodolfo Landim traktują ten temat z ostrożnością. Dlatego obecne władze Rubro-Negro nie rozpoczęły jeszcze rozmów na nowym kontraktem.

"Diego jest szczęśliwy, czuje się dobrze w klubie i ma wielką wdzięczność dla Eduardo Bandeiry de Mello, który otworzył drzwi do jego powrotu. Spędził miło czas w Europie i miał okazję zagrać ponownie w reprezentacji Brazylii. Ale ma duże zainteresowanie dalszą grą we Flamengo." - powiedział Djair Ribas.

Diego wzbudza zainteresowanie klubów z Arabii Saudyjskiej, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Katarze. Niedawno pomocnikiem interesował się także Santos, którego jest wychowankiem.

"Flamengo jest najważniejszym priorytetem dla Diego. Interesują się nim inne kluby, co jest normalne, ale ma dużo chęci pozostania w obecnym klubie." - dodał agent.

  • dodał: MentiX
  • 08.10.2018; 19:44
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX