flamengol.net


Diego Alves: "Zrobiliśmy wiele błędów"

Grając ponownie przeciwko Grêmio, Flamengo powrócił do domu zespołu gaúcho. Tym razem misją Rubro-Negro było wygrać, aby utrzymać prowadzenie w Campeonato Brasileiro, bez patrzenia na pozostałe wyniki. Jednak pasywność podopiecznych Maurício Barbieriego była decydująca o wyniku meczu, który zakończył się wygraną gospodarzy. Oznacza to, że Mengão mogą stracić fotel lidera rozgrywek na rzecz São Paulo .

Bramkarz Diego Alves był jednym z nielicznych piłkarzy zespołu z Gávea, który rozegrał dobre zawody. Goleiro obronił rzut karny i swoimi interwencjami zapobiegł wyższej porażki. Po zakończonym spotkaniu, rozmawiając w strefie mieszanej, Diego Alves wskazał na błędy popełnione przez Flamengo, które przyczyniły się do porażki.

"Bardzo się myliliśmy pod względem odbiorów i gry w obronnej. Nie mieliśmy agresji. Czasami są takie dni, kiedy sprawy nie idą tak, jak chcemy Dzisiaj zespół nie zaprezentował swojej najlepszej twarzy, wiemy, że jesteśmy w maratonie gier, ale to nie jest żadna wymówka. Grêmio było w stanie wykorzystać nasze błędu i wygrali mecz. Zrobiliśmy wiele błędów." - powiedział Diego Alves.

  • dodał: MentiX
  • 05.08.2018; 11:57
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX