flamengol.net


Diego Alves opłakuje odejście Viníciusa i Vizeu

Po niedzielnym wygranym spotkaniu z Paraná, Diego Alves osiągnął sześć meczów bez straty gola. W strefie mieszanej po końcowym gwizdku arbitra, bramkarz został zapytany o odejście Felipe Vizeu do Udinese i Viníciusa Júniora do Realu Madryt. Goleiro żałował osłabienia zespołu, ale powiedział, że obaj mają potencjał do szybkiej adaptacji w europejskim futbolu.

"Są wychowankami, dobrze znają klub, zostali tutaj wychowani. To normalne, że emocje podczas pożegnania na Maracanie były duże, ale taka jest piłka. Też byłem młody, kiedy wyjechałem do Europy, wiem jak to jest. Mam nadzieję, że szybko się zaadaptują i będą grać dobrą piłkę, ponieważ mają świetlaną przyszłość. Starałem się pomóc przekazując swoje doświadczenie, zawsze mówiłem Viníciusowi, że w Europie jest inny styl futbolu. Będzie musiał się dostosować, ale nie stracić swojej radości. Będzie musiał być bardziej taktyczny. On doskonale o tym wie. Vizeu również się rozwinie, pytał jak się gra w Europie. Drzwi domu są zawsze otwarte dla obojga." - powiedział Diego Alves.

W przeciwieństwie do Vizeu, sytuacja Viníciusa Júniora nie jest jeszcze określona. Prawda jest taka, że obaj mogą rozegrać swoje pożegnalne mecze w koszulce Flamengo w środowym meczu z Palmeiras na Allianz Parque, w ostatnim meczu Campeonato Brasileiro przed pauzą na czas Mistrzostw Świata w Rosji.

  • dodał: MentiX
  • 11.06.2018; 03:37
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 2:1 Bangu

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol i Giorgian De Arrascaeta zaprezentowani kibicom przed meczem z Bangu.
Video
Flamengo od zwycieśtwa nad Bangu rozpoczęło zmagania w tegorocznym Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX