flamengol.net


Cuéllar: "Nadal walczymy. Flamengo zasługuje na to"

Delegacja Flamengo powróciła z São Paulo po niedzielnym remisie 2:2 z São Paulo z uczuciem frustracji. Volante Gustavo Cuéllar, po przybyciu do Rio de Janeiro, był jednym z zawodników, który podkreślił, że zwycięstwo było blisko, ale zespół nie zdołał wykorzystać okazji bramkowych, co sprawiło, że strata do lidera Palmeiras wzrosła do sześciu punktów.

Ubolewając nad niewykorzystanymi okazjami przeciwko Tricolor na stadionie Morumbi, Kolumbijczyk przypomniał, że pozostało jeszcze sześć kolejek do końca Campeonato Brasileiro i zdobycie mistrzostwa jest nadal możliwe.

"Zasłużyliśmy na zwycięstwo, na końcu mieliśmy szansę bramkową, ale jest to część gry. Mieliśmy okazje, ale nie mogliśmy ich wykorzystać. Wciąż walczymy, pozostało jeszcze sześć meczów do walki o tytuł. Flamengo zasługuje na to." - powiedział Gustavo Cuéllar.

Po 32 kolejkach Campeonato Brasileiro, Flamengo ma na swoim koncie 60 punktów i traci sześć punktów do lidera Palmeiras. W najblizszej kolejce, Rubro-Negro zagrają w klasyku z Botafogo na stadionie Nílton Santos.

  • dodał: MentiX
  • 05.11.2018; 20:59
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

César: Flamengo 1:0 Sport

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
César broni rzut karny Gabriela i zapewnia zwycięstwo w 123 leciu istnienia Flamengo.
Video
Henrique Dourado zapewnia Flamengo ważne zwycieśtwo nad Santosem.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX