flamengol.net


Cuéllar: "Jesteśmy na dobrej drodze"

Volante Gustavo Cuéllar został wybrany najlepszym piłkarzem na boisku w sobotnim wygranym spotkaniu z Eintrachtem Frankfurt, po którym Flamengo zdobyło tytuł Florida Cup. Kolumbijski zawodnik docenił osiągnięcie zespołu w pierwszym turnieju w 2019 roku i ma na celu większe rzeczy w sezonie.

"Myślę, że to tytuł, który daje nam dużą wartość. Doszliśmy do tego. Dopiero rozpoczynamy sezon, a przed nami ważniejsze tytuły i musimy o nie walczyć. Abel dał nam dużo pewności siebie, mówił o naszej jakości. Jesteśmy na dobrej drodze." - powiedział Gustavo Cuéllar.

Następnie volante skomentował dzieło Abela Bragi. Kolumbijczyk powiedział, że trener wzmocnił zaufanie zespołu. Pomimo pochwały, Gustavo Cuéllar zauważył, że jest zbyt wcześnie, aby przeprowadzić dokładniejszą analizę.

"Zaufanie, które nam dał... mamy dobrą grupę, wiemy o tym. Musimy szukać tego, czego zabrakło nam w zeszłym roku. Jest zbyt wcześnie, aby dokonać bardzo dokładnej oceny, ale jesteśmy na dobrej drodze. Mam nadzieję, że ten rok zakończy się dla nas dobrze.

  • dodał: MentiX
  • 13.01.2019; 00:44
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX