flamengol.net


Cuéllar chwali fanów Flamengo po aplauzie

Nie strzelił gola, nie zanotował asysty, ani nie został wybrany najlepszym zawodnikiem na boisku, ale z pewnością, był jednym z najważniejszych piłkarzy Flamengo w środowym wygranym 3:1 spotkaniu z LDU. Nie od dzisiaj Gustavo Cuéllar jest jednym z ulubieńców fanów Rubro-Negro. Jednak w środę wieczorem, kibice pokazali swoją sympatię: schodząc w końcówce gry, Kolumbijczyk otrzymał aplauz na stojąco od stałego stadionu.

"To wspaniałe, nie mam słów, aby opisać fanów Flamengo. Bardzo cieszę się z uczucia, które mi okazują. Zawszę staram się dać z siebie wszystko na boisku i pomóc Flamengo, które jest najważniejsze." - powiedział Gustavo Cuéllar.

We Flamengo od 2016 roku i 148 rozegranymi meczami w koszulce Rubro-Negro, volante gra w swojej trzeciej edycji Copa Libertadores. Wcześniej doświadczył bolesnych eliminacji przeciwko San Lorenzo i Cruzeiro, ale teraz uważa, iż zespół jest bardziej dojrzały i przygotowany do rozgrywek.

"Jesteśmy znacznie bardziej doświadczeni. Doświadczyliśmy dwóch bardzo trudnych dla nas odpadnięć. Wiele to nas nauczyło. W ostatnich latach zostaliśmy wyeliminowani w meczach, gdzie nie byliśmy inteligentni i nie wiedzieliśmy jak grać. Bardzo doceniamy to i te spotkania. Dużo się nauczyliśmy, aby nie dawać rywalowi przestrzeni, próbując szybko zdobyć bramki. Przeciwko LDU był tego dowód, ale jeszcze musimy się poprawić." - dodał.

Dobra forma Cuéllara nie przeszła niezauważona w jego kraju, a Carlos Queiróz powołał volante do reprezentacji Kolumbii na towarzyskie spotkania z Japonią i Koreą Południową, które odbędą się 22 i 26 marca w Jokohamie i Seulu. Zawodnik wyrusza na zgrupowanie w niedzielę i nie wystąpi w grach z Madureirą i Fluminense.

  • dodał: MentiX
  • 14.03.2019; 16:20
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 3:1 LDU

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabriel cieszy się z kolejnej zdobytej bramki w koszulce Flamengo, tym razem przeciwko LDU.
Video
Flamengo pewnie pokonuje LDU w swoim drugim meczu w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX