flamengol.net


César zadowolony ze zwycięstwa

Flamengo wygrało piątkowe spotkanie z Corinthians, dwie bramki zdobył Lucas Paquetá, a jedną dołożył Renê. Jednak cichym bohaterem spotkania był César, który naprawił błąd Williana Arão i dwukrotnie uratował swój zespół od straty gola, gdy na tablicy wyników nadal był bezbramkowy remis.

"Oczywiście błędy się zdarzają. W tym momencie, gdy się pomylił, wierzę, że jego pierwszą reakcją była modlitwa: "Panie, pobłogosław go, aby mógł obronić tę piłkę". To było to, o czym rozmawialiśmy później, ale udało mi się obronić i uchronić zespół od straty gola. Oczywiście rozmawiamy później, rozmawiamy o sobie nawzajem, ponieważ są to rzeczy, które dzieją się w grze. We wcześniejszej chwili on pomógł mi." - powiedział César.

Pomimo przekonywującego zwycięstwa, Flamengo miało pewne trudności, dopóki nie padła pierwsza bramka. Dlatego César świętował fakt, że przyczynił się do zwycięstwa zespołu.

"Bez wątpienia jestem szczęśliwy mogąc wnieść swój wkład do zespołu. Uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie i udało nam się odnieść ważne zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że będzie bardzo trudno grać przeciwko Corinthians, ponieważ on również potrzepują punktów, mimo, że są w finale Copa do Brasil. Zdobycie tych trzech punktów w ich domu było dla nas bardzo ważne." - dodał goleiro.

  • dodał: MentiX
  • 06.10.2018; 20:45
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX