flamengol.net


Camilo Sanvezzo zaoferowany Flamengo

Przez cały sezon Flamengo cierpiało z powodu braku skutecznego napastnika. Dlatego w następnym okienku transferowym, Rubro-Negro muszą szukać wzmocnień w sektorze ofensywnym i powoli pierwsze kandydatury są analizowane. W tej chwili Camilo Sanvezzo z Querétaro został zaoferowany Mengão i zyskał siłę za kulisami. W ekskluzywnym wywiadzie dla Esporte 24 Horas, Luiz Nunes, agent napastnika, skomentował możliwość negocjacji.

"Odejście zawodnika nie będzie łatwe. Ale jeśli klub otrzyma dobrą propozycję, zbliżoną od kwoty klauzuli, to nie powinien stwarzać większego problemu. Nawet dlatego, że jest już piłkarzem, który długo przebywa w klubie i chce odejść do większego zespołu. W rzeczywistości pragnie wrócić do brazylijskiego futbolu. Myślę więc, że nie będziemy mieć wielu problemów." - powiedział Luiz Nunes.

Według agenta, oprócz Flamengo, inny duży brazylijski klub także wykazał zainteresowanie atakującym.

"Brazylijskie kluby oglądają zawodnika. Otrzymałem już telefon od niektórych brazylijskich drużyn. Ale do tej pory to nic konkretnego. Mogę państwu powiedzieć, że dwa wielkie kluby w brazylijskim futbolu wykazały zainteresowanie." - dodał.

Nawet jeśli Camilo Sanvezzo w swojej karierze nie grywał w wielkich klubach, to dał się poznać jako dobry strzelec. W sumie Brazylijczyk zdobył 132 gole w ośmiu ostatnich sezonach, co daje średnio 16 bramek na sezon.

"Bardzo przypomina Adriano. Zwłaszcza siłą. To zawodnik, który szarżuje bardzo dobrze i bardzo mocno uderza. Myślę więc, że ma pewne cechy podobne do Imperadora"- powiedział biznesmen.

W ostatnich latach meksykański futbol ewoluował bardzo dużo i przyciągał jeszcze lepszych graczy. Na przykład André-Pierre Gignac'a. I właśnie w tego typu rywalizacjach wyróżnia się Camilo Sanvezzo. Według agenta, pomimo gry w przeciętnym klubie, brazylijski napastnik jest uważany za jedną z gwiazd futbolu w Meksyku.

"Liga meksykańska jest jedną z najsilniejszych na kontynencie i ma wiele konkurencyjnych klubów. Querétaro jest średnim zespołem, a Camilo Sanvezzo jest jedną z lokalnych gwiazd futbolu. Najlepszy strzelec turnieju i już dwukrotnie wygrał puchar ligi. W 2018 roku ma dziewięć bramek w 15 meczach." zakończył Luiz Nunes.

  • dodał: MentiX
  • 06.11.2018; 14:25
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX